TP-LINK MC100CM 10100M RJ45 To 100m Multi-Mode SC Fiber Converter by TP-Link

TP-LINK MC100CM 10100M RJ45 To 100m Multi-Mode SC Fiber Converter by TP-Link

Di gudang
RM 180.80
Dari barang:

3/3u/3x - Full-Duplex - 1x 100 M SC Pelabuhan & 1x 100 M RJ45 Pelabuhan (MC100 CM) TP-LINK MC100 CM 10/100 M RJ45 Untuk 100m Multi-Mod SC Serat Penukar Yang MC100 CM adalah media penukar direka untuk menukar 100 BASE-FX serat untuk 100 Base-TX tembaga media atau sebaliknya.Ia bekerja di 1310nm di kedua mengirimkan dan menerima data.TP-LINK 10/100 M RJ45 untuk 100 M Multi-mod SC Serat Penukar - meluasnya penggunaan 802. Itu MC100 CM akan menghantar di dilanjutkan serat optik jarak menggunakan multi-mod serat sehingga 2 kilometer.Ciri-ciri lain modul ini termasuk keupayaan untuk digunakan sebagai berdiri sendirian peranti (tidak chassis diperlukan) atau dengan TP-LINKu00 B4s 19u00 B4u00 B4system chassis, Auto MDI/MDI-X untuk TX pelabuhan, Auto rundingan duplex mod pada TX port depan dan panel status Led. 3u 10/100 Base-TX dan 100 Base-FX standard, MC100 CM direka bentuk untuk digunakan dengan multi-mod kabel serat menggunakan SC-Jenis penyambung.Direka bawah meluasnya penggunaan 802. Itu MC100 CM menyokong gelombang panjang (LX) laser spesifikasi di penuh kawat kelajuan penghantaran kadar.


Tags: TP-LINK MC100CM 10100M RJ45 To 100m Multi-Mode SC Fiber Converter by TP-Link

Lebih besar daripada maklumat

Produk dalam kategori